KOŁO PLASTYCZNE

zajęcia: Wtorek – godz. 14.00 – 17.00 - sala nr 3

Lidia Dzieżak

 

SEKCJA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO

zajęcia: Wtorek – godz. 17.00 – 20.00 – sala nr 3

Elwira Stawska

 

SEKCJA “HAFT WSTĄŻECZKOWY”

zajęcia: Piątek – godz. 16.00 – 19.00 – sala nr 3

Krystyna Kalankiewicz

 

SEKCJA “FILCOWANIE”

zajęcia: Środa – godz. 16.00 – 19.00 – sala nr 3

Agnieszka Kitlas

 

TEATR “REAKTYWACJA”

zajęcia: Sobota – godz. 12.00-14.00 – sala nr 12

Bożena Wójtowicz

 

KAPELA LUDOWA „ŁOBUZIACY”

zajęcia: Czwartek – godz. 16.00 – 18.00 – sala nr 14

Kazimierz Malicki

 

MAŻORETKI

zajęcia: Czwartek – godz. 15.00 – 17.00 sala nr 12

Bożena Korniluk

 

 

STUDIO PIOSENKI DZIECIĘCEJ I ESTRADOWEJ

zajęcia: Wtorek – godz. 16.00 – 18.00 – sala nr 7

Albert Moroz

 

CHÓR

zajęcia: Wtorek – godz. 18.00 – 20.00 – sala nr 4

Albert Moroz

 

OGNISKO MUZYCZNE

KLASA: instrumenty dęte blaszane

zajęcia: Piątek – godz. 17.00 – 20.00 – sala nr 14

Sobota – godz. 09.00 – 12.00 – sala nr 14

Poniedziałek – godz. 17.00-20.00 – sala nr 14

Mirosław Wesołowski

 

KLASA: gitara klasyczna, gitara elektryczna

zajęcia: Środa - godz .14.30 – 21.00 – sala nr 14

Cyprian Taraciński

 

KLASA: fortepian, keyboard, gitara, śpiew

zajęcia: Sobota - godz. 09.00 – 17.00 – sala nr 7

Andrzej Szatan

 

KLASA: instrumenty dęte drewniane ( flet prosty, flet poprzeczny, saksonet, klarnet, saksofon )

zajęcia: Wtorek – Piątek – godz. - 13.00 – 18.00 – sala nr 5

Sobota – godz. – 10.00 – 18.00 – sala nr 5

Rafał Reich

 

KLASA: perkusja

zajęcia: Piątek – godz. 17.00 – 20.00 - sala nr 14

Sobota – godz. 09.00 – 12.00 - sala nr 14

Poniedziałek - godz. 17.00 – 20.00 - sala nr 14

Mirosław Wesołowski

 

MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA DĘTA

próby:

Piątek– godz. 18.00 – 20.00 – sala nr 4

Sobota – godz. 12.00 – 14.00 – sala nr 4

Dariusz Ledzion

 

CHÓR EMERYTÓW I RENCISTÓW „UŚMIECH”

próby: Poniedziałek – godz. 16.00 – 19.00

Środa – godz. 16.00 – 19.00

Teresa Smolich

 

SZKOŁA TAŃCA “ISKRA”

zajęcia: Wtorek – godz. 15.30 – 20.30 – sala nr 12

Czwartek – godz. 15.30 - 20.30 – sala nr 12

Katarzyna Radomska

 

SEKCJA BRYDŻA SPORTOWEGO

zajęcia: Wtorek – godz. 16.00 – 21.00

 

SEKCJA KARATE

zajęcia: Poniedziałek – godz. - 18.00 - 20.00 – sala nr 12

Środa – godz. – 18.00 – 20.00 – sala nr 12

Piątek – godz. - 18.00 – 20.00 – sala nr 12

Leszek Kotwicki

 

 

JĘZYK ANGIELSKI

zajęcia: Wtorek - godz. - 13.00 – 17.00

Środa - godz. – 14.00 – 17.00

Czwartek - godz. - 15.00 – 17.00

Piątek - godz. - 15.00 – 16.00

Jakub Zieniuk